Новини

 

  Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" 25 листопада - 10 грудня

  У рамках Всеукраїнської акції   "16 днів проти насильства" у КОНЗ Краснопільська ЗОШ I-III ступенів було проведено низку виховних заходів:  - 29 листопада 2021 року очільницею служби у справах дітей Краснопільської сільської ради Воскресеньською Іриною   був проведений захід в 10-тому класі "Стоп насильству".  У ході заходу були обговорені види насильства, проведена дискусія з старшокласниками, обговорені методи вирішення і алгоритм дій у випадку насильства над людиною, роз'ясненно про відповідальність кривдника за вчинення насильства і про права постраждалої особи від домашнього насильства. В кінці заходу мали можливість зіграти з підлітками в ЛОТО і посмакувати печивом. В 5 класі з дітками також перевірили їх майстерність у стрибках на скакалці перевірили наскільки дітки можуть попасти в ціль гри ДАРЦ, печивом і сюрпризам також зраділи і меншачки. 
     1 грудня - у Міжнародний день боротьби із захворюванням ВІЛ СНІД учителем основ здоров'я Балинською О.А. проведені тематичні уроки у 6 - 9 класах. 
    2 грудня 7-класники із класним керівником Карпенко Л.Я.  теж долучилися до проведення акції, прослухавши бесіду з елементами тренінгу "Зупинимо насильство разом"
   7 грудня 6-класники  із класним керівником Іванченко Н.Л провели виховний захід "Домашнє насильство - про це не можна мовчати!" 
       ЗДВР Балинською О.А. виготовлено інформаційний стенд, що розміщений у холі школи, де надано номери безкоштовних та анонімних «Ліній довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі. 
   У ході всіх цих спільних заходів учні запам'ятали, що    будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. 


  13.12.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com