Новини

 

  День захисників України та День козацтва

  День захисників України відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. 
     Період Козаччини - надзвичайно важлива сторінка нашої історії. Українці пишаються культурною спадщиною козаків та їх боротьбою за нашу національну ідею. Тому у Краснопільській ЗОШ було проведено так багато змістових та пізнавальних виховних заходів до цього свята ( відео): 


    1 клас - Свято "Ми діти козацького роду".Конкурси "Кашовари", "Перенеси вантаж", "Найспритніший", "Влучний стрілець", "Дружна команда" .Відеопрезентація "Зростаємо мужніми"
     2, 3 та 4 класи - тематична виставка "З Днем козацтва", написання листів для солдатів в зону АТО, конкурси, вікторини, спортивні естафети.
       Козацьке свято "Козацькому роду нема переводу..." у Тополівській філії І ступеня. Мета свята ознайомити учнів з традиціями, звичаями українського козацтва, виховувати глибоку повагу до козаків, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, розширити знання учнів про життя, обряди, звичаї козацтва, розвивати почуття гордості за минуле нашої Батьківщини, прищеплювати любов до неньки – України.
   5 клас - виховна година " Той не козак, хто...."
     6 клас - " Козацькі смарт забави" з використанням QR кодів, а на додачу поласували смачним козацьким обідом.
     7 клас - «Козаки,українські козаки, і до бою, і до танцю мастаки" - козацький квест : відгадували загадки, шукали зашифровані слова, охоче «просвистували» козацькі пісні. 
     9 клас - виховна година "Козацькому роду нема переводу"(вірші, пісні, вікторина).
     10 клас - провели вікторину, поділившись на 2 команди - козаків і козачок. Переможцями у ній вийшли козаки-хлопці.Також десятикласники позмагалися і у силових вправах. Переможцем став Таланов Олег серед хлопців. Серед дівчат найсильнішою виявилась Карпенко Тоня.
      З учнями 11 класу була проведена година спілкування "Україна мати - вмій її захищати", під час якої учні розповідали про видатних захисників України та їхні подвиги. Також одинадцятикласники дізналися про бойові подвиги наших односельчан, учасників АТО: Гереженка М. А. та Кривцуна О. Л.

     На додачу до всього цього учні 5-11 класів переглянули український фільм "Пекельна хоругва", а наприкінці дня команди дівчат та хлопців старшокласників ще й розім'ялись у спортивних змаганнях з баскетболу.


  15.10.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com