Новини

 

  Кольоровий тиждень у 4 класі

  Сьогодні у четвертокласників почався особливий "кольоровий " тиждень. Понеділок - жовтий.
  Ми дізналися багато цікавого про жовтий колір.


  Жовтий – це колір щастя, сонця та сміху. За результатами досліджень, жовтий колір збільшує продукування серотоніну в мозку та прискорює обмін речовин. Крім того, жовтий підвищує концентрацію уваги, тому його часто використовують на рекламних щитах, дорожніх знаках.
         На уроці української мови діти редагували "жовтий" текст, розвивали увагу та пам'ять у грі "Аукціон слів". На уроці математики розв'язували задачі на знаходження площі незвичних фігур. Також протягом дня ми шукали завдання від Веселого Смайлика , з задоволенням їх виконували. Створили сонечко дружби з промінчиків-друзів. Стали авторами і склали казку про жовтих героїв , намалювали ілюстрації до власних казок. Відповідали на питання Смайлика Чомучки, 
  створили виставку улюблених жовтих іграшок, клеїли аплікації.
  Вівторок у 4 класі - червоний.
  До учнів завітав енергійний фіксик,який має світлодіоди яскраво-червоного кольору - Фаєр.
    Він розповів про свій колір. Червоний колір — це сила і лють Марса, це війна і любов. Червоний надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. Колір звертає увагу на основне, підкреслює головне. Але тривале «спілкування» з цим кольором може викликати агресію.
  Сьогодні ми працювали під девізом "Енергійний день- червоний, і веселий, і спортивний, в перемозі-реактивний!". Дізналися про Товариство Червоного Хреста в Україні , розглянули попереджувальні дорожні знаки .Прочитали казку про помідорчиків Черрі. 
  Пригадали, що сьогодні міжнародний день музеїв.Відвідали сільський музей , де почули багато цікавої інформації про значення червоного кольору у вишивках.Найбільше запам'яталися дітям старовинні предмети побуту та грошові купюри дореволюційного часу. 
  Середа-зелена !
  Зелений колір - колір життя, балансу і гармонії. З мільйонів колірних тонів наші очі розрізняють найбільше відтінків зеленого. Слово «зелений» походить від старослов'янського «зел'», що означає «молода зелень, трава». У всьому світі зелений колір символізує безпеку, тому його і використовують для позначення початку руху.
  Зелений колір заспокійливо діє на нервову систему, знімає головний біль, стомлення, надає відчуття бадьорості. Його психологічний вплив: сприяє гармонії, довірі до інших людей.
  Зелений колір в світі бізнесу символізує фінанси. У багатьох державах паперові гроші мають зелений колір.
  Зелений – колір природи, рослин. Без них не існує життя, вони беруть сили від матінки Землі і тягнуться листячком до неба. Вчимося любити, берегти та бути одним цілим із природою!
  У третій день "кольорового тижня " учні 4 класу більше дізналися про науку екологію, запропонували вирішення екологічних проблем , створили емблеми дня. Дослідили , чому тюльпани змінюють колір та де у школі знаходяться "зелені" зони. Наприкінці насиченого дня заспівали в караоке пісню "Зеленеє жито..."
  Четвер  у нас білий колір. На білому полотні вишикувалися чудові візерунки, бо сьогодні свято-день народження нашої вишиванки.Ми "вишивали " візерунки на папері, дізнавалися про значення вишивки в житті кожного українця.Співали українських пісень.
  А ще ми насолоджувалися красою білого цвіту, брали участь у флешмобі .Найбільше сподобався дітям квест "У пошуках скарбів", де кожен мав нагоду стати шукачем скарбів на території школи.
  П'ятниця має синій колір.
  Синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та води, вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення. На Сході він символізує істину і спокій. Синій колір допомагає очистити свідомість від непотрібних думок, заспокоїть тривогу.
  Сьогодні учні читали казку Шарля Петро "Синя борода", дізнавалися про значення синього кольору.Познайомилися з тваринами та рослинами, які мають блакитне забарвлення.
  Цікавими стали ідеї маленьких дослідників при виконанні роботи "Чарівні ліхтарі", коли ми наділяли надзвичайними властивостями кольори світла.Діти , які ставали чарівниками, хотіли закінчити війну, полити засушливі місця планети, зупинити смертельні хвороби, зберегти рослини та тварин, які зникають . А також нагодувати голодних та створити теплі оселі для тих, хто не має свого житла. Впевнена, діти виростуть справжніми людьми з добрим серцем, бо перейнялися вони проблемами всього людства та нашої планети!
  І, нарешті !!Підсумки тижня. Кожен учасник "кольорової" подорожі набрав певну кількість балів.Тому була розіграна безпрограшна лотарея з призами.
  Діти задоволені! Скільки корисної інформації ми дізналися!
  Завершили тиждень квестом на ігровому майданчику.


  24.05.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com