Новини

 

  НА СВЯТО ВИШИВАНКИ ДО УМАНІ

   Саме такою була ініціатива  Олександра Павловича Миронова (керівника гуртка "Спортивне орієнтування") – щоб зробити на завершення навчального року, у Всесвітній день вишиванки, для юних орієнтувальників Краснопільської школи, які старанно відвідували і займались на гуртку «Спортивне орієнтування» справжнє свято. А якщо є ініціатива – то знайдуться і ті люди, які її підтримають. І цими людьми, які зробили мрію реальністю, стали керівники Краснопільської територіальної громади, відділу освіти та Краснопільської школи.  До свята готувались як дорослі (складаючи програму заходу, вирішуючи питання транспортного забезпечення, уточняючи екскурсійні об’єкти ) так і діти (діставши улюблену вишиванку і рахуючи дні до 20 травня).
  І ось сьогодні настала ця довгоочікувана дата і екскурсійна група краснопільчан у складі 25 дітей, шести супроводжуючих та водія вирушили святкувати День вишиванки до Умані.
   Спочатку відвідали дендропарк «Софіївка», де мали нагоду досхочу любуватись цією дивовижною пам’яткою природи, шедевром паркового мистецтва. В Софіївці діти побачили рідкісні рослини, безліч квітів, каскади озер, водоспади, кам’яні споруди, печери та скульптури. Цей парк, який по праву вважається «уманським дивом» вразив дітей красою і неповторністю.
  А після Софіївки на нас очікувало знайомство із фентезі – парком «Нова Софіївка», в якому милувалися унікальними композиціями та арт об’єктами (українська садиба, японський сад, водоспад «Дракони»), досхочу порозважались на дитячому майданчику. Одним словом переконались у тому, що фентезі – парк нічим не поступається парку дендрологічному. 
  Заключним акордом відвідин Умані юними орієнтувальниками стала екскурсійна подорож «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря», яку для дітей підготували і провели працівники заповідника «Стара Умань».
  Отаким видався цей святковий всесвітній день вишиванки для краснопільських школярів. По завершенні святкової екскурсійної програми діти повертались додому можливо дещо втомлені, але щасливі і усміхнені, сповнені нових вражень і позитивних емоцій.
  Одним словом – свято вдалося. І розуміючи цей факт, не можу не подякувати тим людям, які його профінансували і завдячуючи яким воно вдалося. А це керівництво Краснопільської територіальної громади і відділу освіти, які забезпечили перевезення дітей, депутат Верховної Ради Антон Володимирович Яценко, який відгукнувшись на моє прохання, повністю профінансував відвідин двох Софіївок для 31 учасника екскурсійної поїздки. Волію подякувати людям, які сприяли підготовці та проведенню заходу:
  дирекції Краснопільської школи, вчителям – класоводам 1 - 5 класів, вчителям, батькам дітей, медсестрі, водію, які супроводжували групу дітей. 


  24.05.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com