Новини

 

  Відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні.

  8 травня  -  День пам’яті та примирення. Цей день встановлений задля вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, що забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей всього світу.   Українською землею двічі прокотився руйнівний воєнний вал, не обминувши жодного населеного пункту. Він приніс важкі випробування, які наш багатостраждальний народ виніс з честю, вистояв і переміг у жорстокому протистоянні. Втрати України у Другій світовій війні були величезними: зруйновано 28 тисяч сіл, 7 тисяч міст. Людські втрати складають за різними даними від 8 до 10 мільйонів чоловік: біля 5 мільйонів цивільних, більше 4 мільйонів військових, близько 1,5 мільйона жертв Голокосту. 9 травня 1945 року прийшла довгоочікувана Перемога.

           Сьогодні головне завдання кожного учня  – зберегти пам’ять про подвиг батьків і дідів у тій війні, про мужність стійкість захисників рідної землі, які врятували світ від нацизму, подарували можливість жити, працювати, творити, радіти життю.

           Для учнів школи напередодні Дня пам’яті та примирення проведено уроки мужності, екскурсії у шкільному музеї  Бойової Слави. Старшокласники відвідали музей історії села у Будинку культури, де для них була проведена екскурсія, та поклали квіти до меморіалу Слави та пам’ятника Герою Радянського Союзу Чуті Д.О.. Вчителі та учні школи взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні.  07.05.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com