Новини

 

  Участь у Всеукраїнському зльоті УВБ

  В рамках відзначення 95 річчя юннатівського руху  в Україні 02 та 03 грудня 2020р. Національним еколого – натуралістичним  центром учнівської молоді  було проведено ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського  зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів  загальної  середньої  та позашкільної освіти   у форматі онлайн.  Учнівська виробнича бригада  ОЗ «Краснопільська ЗОШ І – ІІІ ступенів»  була запрошена на цей зліт як переможець І етапу зльоту.

  Відповідно до плану роботи зльоту 02 грудня відбувся захист науково – дослідних робіт у секціях «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво».

  Учениця 10 класу Буран Яна захищала науково – дослідницьку роботу на тему «Сортовипробування квасолі у грунтово кліматичних умовах Лісостепу» у секції «Рослинництво».

  03 грудня  члени учнівської виробничої бригади  Буран Яна  - 10 клас, Коломієць Мирослава – 8 клас і Чарська Вікторія – 8 клас  у відкритому  творчому звіті  презентували виставку «Щедрість рідної землі»  07.12.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com