Новини

 

  Екскурсія учасників гуртка

  19.09.2020 учасники гуртка з  спортивного орієнтування відвідали біопарк "Золотий фазан" у м. Ставище та Жашківський кінно-спортивний комплекс "Paradeallure"    Із 17 учасників, яким випала нагода поїхати у цікаву подорож,  5 учнів були із Краснопільської ЗОШ: Семко Владислав (5 клас), Голубнича Надія (5 клас), Дорошенко Софія (5 клас), Бабій Євген (3 клас), та Семенюк Юлія (3 клас) із супровідним вчителем Іванченко Н.Л. та керівником гуртка з спортивного орієнтування Мироновим О.П.

       Мандруючи Україною, ми проїхали Вінницьку, Черкаську та Київську області, подолали  більше 300 кілометрів комфортабельним мікроавтобусом. Варто зауважити, що ця подорож була профінансована і подарована гуртківцям Краснопільською сільською радою.

    Перший заклад, який ми  відвідали цього дня був пов`язаний з тваринами - це кінно-спортивний комплекс  у м. Жашків. Сподобалась дітям пізнавальна розповідь екскурсовода про коней, історію кінного заводу, споглядання елітних порід коней (учасників міжнародних змагань). Усі були вражені умовами утримання коней, готелем для них, біговою доріжкою для підтримання їх форми, особливостями їх дієти.

      Другий заклад, який ми відвідали - це біопарк "Золотий фазан" у м. Ставище Київської області. Його по праву можна вважати рукотворним дивом. На 10 гектарах  доглянутої території території  розміщений велезний зоопарк, є місця для відпочинку, став. Із побачених тварин були леви, пантери, мавпи, лемури, страуси, верблюди, єноти, кенгуру, різні птахи, черепахи. Потоваришували ми із двома великими пеліканами. Понад три години діти милувались екзотичними тваринами і птахами, відпочивали та розважались. Емоціям та задоволенню не було меж.

   

     20.09.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com