Новини

 

  Дорогі учні! Шановні батьки!

  Розпочинається 2020 – 2021 навчальний рік. Сердечно вітаємо усіх з початком нового навчального року, який відкриє дорогу у світ знань. Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у навчанні.  Інформуємо вас , що робота розпочнеться 1 вересня 2020 року о 9 годині для учнів 1 та 11 класів на шкільному подвір’ї, а для учнів 2 – 10 класів – у навчальних кабінетах, закріплених за класами.

   Шановні учасники освітнього процесу! Нинішній навчальний рік ми розпочинаємо в умовах карантину. Тому пам’ятаймо, що кожен учень може зайти у приміщення школи лише у захисній масці, а також мати з собою антисептик (індивідуально).


  Шановні батьки! Просимо з розумінням поставитися до вимоги Постанови МОЗ України № 50, згідно з якою ваша присутність у приміщенні школи тимчасово заборонена.

  Сподіваємося, що незручності, про які ми вас інформуємо, тимчасові. Надіємося, що найближчим часом заклад освіти буде працювати у звичайному режимі.
   

   З найкращими побажаннями адміністрація КОНЗ «Краснопільська ЗОШ І – ІІІ ступенів Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області»  31.08.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com