Новини

 

  Повернення коштів: пробрне ЗНО 2020

  Загрозливі спалахи захворюваності на COVID-19 внесли корективи у плани щодо проведення пробного ЗНО, і тому його учасники не змогли пройти тестування в тому форматі, на який очікували. Через неможливість проведення пробного ЗНО усім учасникам будуть повернуті кошти, що були сплачені за участь у ньому.  Передбачається, що повернення коштів триватиме з 1 липня до 1 грудня 2020 року і буде здійснено через відділення АТ КБ «ПриватБанк».

  Щоб швидко і безперешкодно скористатися своїм правом на компенсацію коштів, учасники повинні звернутись у  сервіс визначення результатів на сайті ВРЦЯО. До сервісу можна увійти за допомогою логіна та пароля, наданих Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти при реєстрації для участі в пробному ЗНО, і перевірити актуальність інформації. Її буде використовувати ПриватБанк під час повернення коштів. 

       З 1 липня 2020 року, МОН спільно з ПриватБанком розпочинають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь у тестуванні. 

  Що потрібно знати, щоб швидко отримати кошти? 

  Кому повертають кошти? 
  Кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування. 

  Як отримати кошти через ПриватБанк? 
  Необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у ПриватБанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний. 

  Як дізнатись про отримання коштів? 
  Ті учасники, які мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку. 

  Що робити, якщо немає картки ПриватБанку?  
  Необхідно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити картку безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт, або електронну ID-картку. 

  Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку. 

  Коли потрібно встигнути оформити картку? 
  Якомога швидше. Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року. 

  Що робити, якщо при реєстрації на пробне ЗНО вказано не свій телефон, а одного з батьків? Або якщо за цей час свій номер телефону змінився? 
  Необхідно зайти у сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО

   та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до картки. 

  Інструкцію щодо повернення коштів також розміщено на сайті ПриватБанку – з нею можна ознайомитись за посиланням

  Нагадаємо, цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли  його вдома. 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів. 

  17 червня Кабінет Міністрів ухвалив  порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО. На це буде витрачено 52 млн 450 тис. грн з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.

  Інформацію взято із сайту райдержадміністрації  02.07.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com