Новини

 

  Заходи щодо вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

    Їх  назвали Небесною Сотнею  - українців, які загинули на Майдані, вулицях Грушевського та Інституцькій. Гинули за честь, за волю, за право бути народом - джерелом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

   20 лютого учні нашої школи у скорботі вшанували пам`ять людей, яких було вбито у мирний і цивілізований час 21 століття..   

  Жовто-блакитний стяг було приспущено на знак жалоби, у якій перебувала вся країна. А о 12 годині  на загальношкільній лінійці всі присутні увіковічнили Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

    Заступником з виховної роботи Балинською О.А та педагогом-організатором Іванченко Н.Л. було  створено інформаційний стенд "Стіна пам`яті. Герої не вмирають", завдяки якому школярі із класними керівниками могли більш детально ознайомитись із тими подіями.

  Першокласники разом із своєю вчителькою Січкар А.В провели виховну годину "Небесна Сотня - Герої не вмирають".

    Учні 2 класу із класним керівником Сисак О.П. провели  акцію "Ангели пам`яті", виготовивши паперових янголів у патріотичних кольорах, якими доповнили шкільний стенд " Стіна пам`яті".  Загалом організаторкою такої акції в Україні є співачка, волонтерка та громадська діячка Анжеліка Рудницька. У нинішньому році дійство відбувається уже вшосте, другокласники долучилися до нього вперше.

  Небесна Сотня  -  герої незборенні,

  Найкращі, найвідважніші сини,

   Яскравим сяйвом в небі засвітились,

  Щоб інші мріяли, любили і жили...

   

     20.02.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com