Новини

 

  Інтерактив на уроках англійської у 5 класі

  Під час навчання потрібно використовувати такі методи, при яких  в учнів виникає бажання  до творчої, результативної роботи. Саме тоді діти стають активними, розкутими, намагаються досягти успіху, при цьому не порушуючи поведінку у класі.

       Відомо, що одним із основних методичних інновацій є інтерактивні методи навчання. Слово "інтерактив" прийшло до нас з англійської мови: "inter" - взаємний, "act" - діяти.  Суть інтерактивного навчання навчання  полягає у тому, що навчальний процес повинен бути постійно наповнений активною взаємодією всіх учнів. Це базується на співпраці, взаємонавчанні: вчитель-учень, учень-учень.

  З п`ятикласниками на етапі систематизації засвоєних вмінь з теми "Погода та природа" вчитель англійської мови Іванченко Н.Л. вдалась до таких інтерактивних методів як  застосування проектної технології "Моя улюблена пора року" , колективної вправи "Хмара слів", роботи в парах "Два-чотири-всі разом", гри у "Хрестики-нулики" та "Назви 5".

   Завдяки  саме таким методам  у навчанні  школярі отримали змогу практично збільшити кількість розмовної лексики на занятті,  інтерактив   виявляється цікавим для учнів, допомагає легше засвоїти матеріал, розвиває критичне мислення та творчі здібності.  03.02.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com