Новини

 

  Семінар-практикум

  17 жовтня до 1 класу Краснопільської ЗОШ I-III ступенів завітали гості, викладачі та студенти,  з КВНЗ "Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка".   На базі 1 класу Краснопільської ЗОШ (класний керівник -  вчитель початкових класів Січкар А.В.) було проведено семінар-практикум "Наступність між початковою ланкою освіти в контексті знань НУШ"  (інтерактивне навчання від теорії до практики). Запрошеними були також вчителі початкової ланки освіти Краснопільської ОТГ.

  Викладачі акцентували увагу на тому, що основа успішного вирішення проблем наступності -  тісна взаємодія закладу початкової школи.  Робота організована та спрямована з дітьми на реалізацію основної ідеї : "Людина починається з добра".

    Основні складові заходу: вправа "Коло знайомства", ознайомлення дітей із творчістю видатного педагога В.І Сухомлинського, подорож у країну казки, інтегрована гра "Добра людина" та колективна творча робота "Подаруй листочок добра".

  Завдяки викладачам та студентам робота була вміло організована, а школярі отримали масу захоплення та позитивних емоцій.

  Цікавим видалось знайомство студентів  із другокласниками НУШ.  20.10.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com