Новини

 

  Відзначення Дня партизанської слави

  22 вересня – День партизанської слави.  До відзначення цієї дати з  учнями  7  класу  було переглянуто документальний фільм «Партизани» з наступним обговоренням.

  Учні 8 класу переглянули документальний фільм «Стежиною героя», який розповідає про діяльність та подвиг юного партизана Степана Чорнобая.

  Учні 7 – 11 класів школи 20 вересня 2019 року відвідали с.Михайлівку. У місцевій школі, де створено музей  Степана Чорнобая, прослухали розповідь про подвиг розвідника – михайлівчанина, переглянули документальні матеріали, ознайомилися зі спогадами очевидців подій тих далеких років.

  Далі шлях краснопільських школярів проліг на сільське кладовище: до могили Степана Васильовича Чорнобая було покладено квіти.

  Разом з учнями михайлівської школи та представниками шкіл м.Гайсин наші школярі вирушили до лісу, де встановлено меморіальний знак та облаштовано партизанську землянку. Тут відбувся мітинг, присвячений вшануванню подвигу партизан під час Другої світової війни. До пам’ятного знака було покладено квіти.

     23.09.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com