Новини

 

  Перегляд фільму від волонтерської організації

  9 вересня старшокласники Краснопільської ЗОШ разом із заучем з виховної роботи та педагогом-організатором переглянули фільм вінницької волонтерки Юлії Вотчер, змонтованого з кадрів, знятих на передовій.   Про свою мету щодо зняття даного фільму нам розповіла сама Юлія Лук`янівна: "Головне завдання - нагадати через дітей, що в нас триває виснажлива, серйозна війна. Чомусь так склалося, що багато людей  і ЗМІ говорять, що люди втомилися і що вони готові будь-якою ціною досягти миру."

  Головний  акцент фільму "Об`єднаймо наші серця"  - патріотизм, бо саме наше молодше покоління повинно мати усвідомлення, що у країні  йде війна.

  Юлія Вотчер розповіла, що матеріалу нею відзнято вже багато, адже на передову жінка їздить регулярно вже 6 рік від самого початку бойових дій. Вона їде у найнебезпечніші райони за 20 км від Донецька, де на її очах гинули воїни та й нерідко короткі або довгі розмови з бійцями переривались звуками вибухів, коли треба було швидко спускатись до підвалів.

     Волонтерка  сподівається, що хоча б 2-3 дитини з класу повернуться додому і розкажуть батькам, дідусям чи бабусям про те, що вони побачили і почули, і це вже матиме вплив.

   

  Після перегляду фільму учні в класі проговорювали побачене, дітям було рекомендовано написати  бійцям листи , які потім буде передано у госпіталі та на передову.

     10.09.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com