Новини

 

  Свято Першого дзвоника 2019

      Перший дзвінок - це початок нового навчального року, це свято вчителів, учнів та батьків. Це свято якимось неймовірним дивом об`єднує  всі покоління.       Відчуття, які виникають напередодні Дня знань не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. Це свято завжди вирізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій та несподіваних зустрічей.

      2 вересня У Краснопільській ЗОШ пройшло свято Першого дзвоника. Шкільна родина поповнилась 13 маленькими школяриками -  нашими першокласниками, яких радо зустріла їх перша вчителька Січкар Алла Василівна.

                           Не менш важливим свято було і для 11-класників з їх класним керівником Іванченко Н.Л, які останній рік проводять у стінах рідної школи.

     Директор школи -  Сидорчук Катерина Яківна - привітала присутніх із святом, побажала учням, батькам та вчителям  міцного здоров`я, успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів нашої школи став освіченою людиною, яка вміє примножувати добро.

   

                            Батьки першокласників розпочали шкільну стежину своїх дітей через вишиті українські рушники.

   Наш учнівський колектив цього року прийняв  до себе учнів з інших шкіл Краснопільської ОТГ - Миткова, Тополівки, Тишківки, тому "новачків" радо зустрічали у  класних колективах.

   Напутнє слово першокласникам прозвучало і від учнів 11 класу.

   

                                        І ось настала  та зворушлива та довгоочікувана мить  - мить, коли лунає Перший дзвоник!

  Наприкінці свята старшокласники з учнями 1 класу вшанували пам`ятні місця села, поклавши квіти до підніжжя Меморіалу Слави.

   

     05.09.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com