Новини

 

  День довкілля

      На  завершення тижня  учні школи долучились до екологічної акції до Дня довкілля             Як говориться: "Чисто не там, де прибирають, а там - де не смітять". Кожна людина є господарем у власному домі - це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, організації, та й  держави загалом. Проте, мало хто це усвідомлює, а тим більше виконує.

       20 квітня щорічно відзначається як День довкілля, тому четвертокласники разом із класним керівником Січкар А.В. та педагогом-організатором Іванченко Н.Л.долучились до екологічної акції на території нашої школи, розчіплюючи закличні плакати про необхідність збереження нашого довкілля чистим та прибираючи шкільну територію.

   Проблема охорони навколишнього середовища є нині актуальною в Україні, оскільки існує чимало екологічних проблем. На смітєзвалища в нашій державі припадає близько 4% усієї території, тільки уявіть, що  всім цим сміттям можна засипати, наприклад, всю Вінницьку область

  .

       Наприкінці акції  діти дізнались, що ж залишається в землі  у спадок нащадкам та яка тривалість розпаду різних видів сміття.

   

   

     20.04.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com