Новини

 

  Семінар – практикум учителів біології та заступників директорів шкіл з виховної роботи Краснопільської ОТГ

  11березня на базі Краснопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся  семінар – практикум  на тему «Навчально-дослідна земельна ділянка - база дослідної роботи учнів».  На НДЗД школярі  закріплюють, розширюють і поглиблюють знання з біології, отримані в класі, пізнають рослинні організми, опановують методи управління ростом і розвитком рослин, набувають умінь і навичок вирощування рослин, залучаються до колективної праці. В учнів виховується відповідальність за доручену справу, вони звикають почате діло завжди доводити до кінця.   В роботі семінару взяла участь методист обласної  станції юних натуралістів  Жовтоножук  Любов Яківна, яка розкрила такі питання:

  Положення про учнівські навчально-дослідні земельні ділянки

  Ефективність та значення  проведення дослідницької діяльності школярів.

   Оформлення і представлення результатів роботи на НДЗД.

   Досвідом роботи  школи з даного питання  поділилася  вчитель біології  Сидорчук К.Я. Вона ознайомила присутніх з планом роботи на навчально – дослідній земельній ділянці, правилами складання та ведення щоденників дослідницької  роботи  школярів та вимогами до оформлення польового журналу. Також Сидорчук К.Я.  інформувала про результати участі школи  у  Всеукраїнських конкурсах. Зокрема сказала, що  уже втретє школа виборює  Диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі  по навча. Досл. Діл.  Щорічно діти беруть участь  у Всеукраїнській трудовій акції «Дослідницький марафон» і стають переможцями у захисті дослідних проектів. Так у 2018 році учень 10 класу Мартинюк Владислав  виборов Диплом І ступеня. Учениця  11 класу Риженко Інна отримала Диплом ІІІ ступеня. За результатами участі  у даному конкурсі у 2019р. Диплом ІІ ступеня виборола учениця 10 класу Лісянець Олена і нагороджена безкоштовною путівкою у табір  «Молода гвардія».  

   На закінчення присутні переглянули виступ учнівської виробничої бригади, яка  у 2010р., 2015р., 2018р.  отримала   Гран – прі на Всеукраїнських  зльотах  трудових об’єднань старшокласників.  15.04.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com