Новини

 

  Відповідно до плану роботи школи 22 лютого відбулися збори батьків учнів 1 – 11 класів.

    В роботі зборів взяла участь старший інспектор ювенальної превенції   у Гайсинського районі Гудима Наталя Миколаївна, яка ознайомила батьків деякими законодавчими актами України щодо протидії булінгу (цькуванню).  Розповіла про  випадки  конфліктів  батьків і дітей.  Наголосила  про  відповідальність   батьків за  виховання  своїх дітей.       Також Наталя Миколаївна  зустрілася з учнями  школи.   В ході  бесіди діти мали можливість отримати відповіді старшого  інспектора   ювенальної превенції  на  запитання, що їх інтересували.  
        Про порушення порядку перебування дітей  в громадських місцях у вечірній час  розповіла начальник у справах дітей  Драч  Юля Василівна.  Також  ознайомила батьків з рішенням виконавчого комітету Краснопільської сільської ради про  відповідальність батьків  за перебування  їх дітей   після 22 год.  у закладах, в яких провадиться діяльність у сфері розваг.
       Заступник  директора школи  Косенко Н.Я.  ознайомила  присутніх з підсумками  навчання здобувачів освіти за І семестр 2018 – 2019 навчального року. Дала рекомендації   батькам щодо результативності уроку та  що заважає  дитині вчитися.
        Директор школи Сидорчук К.Я.  розповіла  батькам про зміцнення матеріальної бази закладу, забезпечення дітей гарячим харчуванням.  Ознайомила   батьків  з  правилами  користування мобільним зв’язком під час навчально – виховного процесу.
  Голова ради школи Вевдюк Роман Степанович інформував батьків про надходження та використання  благодійних коштів для потреб  ЗЗСО.  27.02.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com