Новини

 

  Герої не вмирають!

  Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі.  Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і наших учнів. 20 лютого відбувся захід,  присвячений пам'яті героїв Небесної сотні.


  Учні пригадали події тих доленосних місяців. Передали один одному свічку пам'яті, вшановуючи всіх, хто загинув на майдані.


   Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави. Серед них герої з Вінниччини. Учні розповіли про життєвий шлях Полянського Леоніда, Шимка Максима та Брезденюка Валерія, які ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. 


  Школярів переповнювали почуття жалю та смутку за полеглими героями Небесної Сотні, але разом і з тим кожен з них гордий,  що він українець, що саме їхні співвітчизники не побоялися відстоювати власні права та свободи, що саме їх народ гідний приклад боротьби за демократичну, незалежну державу.
  22.02.2018 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com