Новини

 

  У Новий рік – з гарним настроєм

  Кінець календарного року у школі – це не тільки підведення підсумків роботи, визначення планів на майбутнє, а й веселі свята для дітвори. Справжнім калейдоскопом свят, ігор та  розваг провели 2017 – ий рік учні Краснопільської школи.  Старт йому дали першокласники, які під керівництвом учительки Бабій В.Я. підготували та провели свято «Зустрічаємо Миколая». Запрошені на свято учні 2 – 4 класі в більше дізналися про добрі справи Святителя Миколая, який турбувався про зміцнення духовності та благополуччя людей, переглянули інсценівку, стали учасниками тематичних вікторин та конкурсів.

  Не обійшлося без сюрпризів. Добру справу зробила приватний підприємець Косенко Г.Д., порадувавши дітей у цей день  солодощами.

  Улюбленим святом дітей та дорослих є Новий рік. Сказати прощальні слова старому рокові та привітати біля святкової ялинки прихід Нового – 2018 – го – отримав змогу кожен учень школи під час проведення передсвяткових вечорів та ранків. Звучали пісні та хороводи, були поставлені розважальні сценки, проведені цікаві ігри. Підтримали гарний настрій учасників дійства подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки, про які завбачливо потурбувалося керівництво ПрАТ «Зернопродукт МХП» (генеральний директор Онука В.В., директор Гайсинської філії Січкар А.О.).

  28 грудня діти сіл Краснопілки, Миткова, Нараївки, Кивачівки та Тополівки, що входять до об’єднаної територіальної громади, переглянули Новорічну виставу, поставлену на сцені краснопільського Будинку культури артистами вінницького театру ляльок. Захопливий сюжет про повернення святкових вогнів для Новорічної ялинки, виступи артистів оригінального жанру, ігри, сучасні ефекти – все сприяло створенню чудового настрою для дітвори. Учасників дійства привітали народний депутат України Микола Іванович Кучер, за підтримки якого відбулося свято, та голова ОТГ Катерина Миколаївна Романенко. А Дід мороз та Снігуронька з побажаннями здоров’я, миру, добра, успіхів в усіх справах вручили Новорічні подарунки.

   

  Від імені батьків, педагогічного та учнівського колективів висловлюємо щиру подяку нашим  спонсорам. Сердечно вітаємо Вас з Новим Роком! Зичимо міцного здоров’я, добробуту, щастя, миру та всіляких гараздів!  29.12.2017 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com