Новини

 

  Школі - 40 років!

     30 листопада наша школи відзначала дві вагомих дати: 110-ту річницю початку освітньої діяльності в селі Краснопілка та 40-річчя з часу введення в дію сучасного приміщення школи.  У нас сьогодні не буденний вечір,

  Це свято школи,

  Це врочистий зліт.

  Прийміть же, друзі,теплий, щирий,

  Сердечний наш й палкий привіт!

  (1975 - День Перемоги)

   

     Можна без перебільшення сказати, що школа для кожного, хто прийшов на наше свято, є місцем, яке притягує до себе, словом, бентежить думку, чарує душу, навіює згадку про прожиті роки. Здається, ще вчора у білому цвіті буяла весна, а зараз наступило літо чи осінь, що зазирає Вам у душу.

    На наше свято прибули гості: заступник голови районної державної адміністрації Вітюк Василь Михайлович, начальник відділу освіти Гайсинської РДА Григорій Іванович Боровий, голова районної організації профспілки працівників освіти Оріховська Валентина Іванівна, сільський голова Лабутіна Алюма Степанівна та директор ПрАТ "Зернопродукт" Дрозденко Микола Васильович.

    Школа  - це складний механізм, який приводить в дію зусиллями всього колективу. Обличчя школи великою мірою залежать від роботи колективу. А ще важливо, який у неї керівник. Серед тих, хто завітав на свято, колишні директори нашої школи: Юденко Г.П., Унковський М.П., Біднячук Н.І., Кравчук С.М.

     Дорогі друзі! Ми дякуємо всім, хто завітав на наше свято! Здоров’я Вам на многії літа, благополуччя, творчих звершень! фото та аудіозапис свята  01.12.2013 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com