Новини

 

  Найвища нагорода

                                      Ми – діти краснопільської землі,

  Із діда – прадіда невтомні трударі,

                                       Що споконвіку сіяли, орали

                                       І Україну рідну прославляли –   такими словами розпочала свій виступ шкільна виробнича бригада СЗШ І – ІІІ ступенів с. Краснопілка (керівник – Сидорчук К.Я.), яка представляла Гайсинський район на ХІІ обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об'єднань старшокласників, що проходив на станції юних натуралістів у м. Вінниця.  Захищали честь району одинадцятикласники Іщук Владислав і Риженко Інна та учениця дев'ятого класу Коломієць Анна. Змістовним був виступ учасників конкурсу, який розпочався нетрадиційно, фрагментом із класичного твору І.П.Котляревського «Наталка Полтавка». Потім діти  віршованими рядками та бадьорими піснями розповіли про свою роботу на шкільній ділянці, дослідницьку та профорієнтаційну роботу, про допомогу воїнам АТО, зв'язок з ПрАТ «Зернопродукт МХП».  Адже,лише завдяки директору Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт» Січкару Анатолію Олеговичу, який виділив транспорт на перевезення експонатів, ми змогли взяти участь  в обласних змаганнях.

  Багатою, зі смаком оформленою, була виставка овочів та фруктів , вирощених своїми руками: «Ось тут дорідная капуста вдягла на себе десять хусток…» ; «А морква в нас яка вродлива! Вона на славу уродила…»; «Ще повдягали картузи наші гігантські гарбузи..» та ін.

  Членам журі було запропоновано відповідну документацію:плани роботи навчально – дослідної ділянки, щоденники,польовий журнал, дослідницькі проекти. Учениця 11 класу Риженко Інна взяла участь у  науково – практичній конференції «Наш пошук і творчість тобі, Україно». Її проект  «Продуктивність кукурудзи в короткоротаційних сівозмінах»  у секції «Рослинництво» виборов Гран – Прі.

  Шкільна виробнича бригада краснопільської школи удостоєна найвищої нагороди - Гран – Прі. Учні подякували членам журі за велику довіру і запевнили : «…Виростуть з нас таки справжнії люди. Нами гордитись земля наша буде!»

     10.10.2017 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com