Новини

 

  Робота учнівської виробничої бригади СЗШ І-ІІІ ст. с.Краснопілка

  "Продуктивна праця, що створює матеріальні цінності,
  позитивно впливає на особистість дитини."

  А.С. Макаренко.

   

      Дослідна робота учнів є важливою ланкою поєднання навчання з виробничою працею, підвищує якість знань, привчає застосовувати набуті знання на практиці, сприяє формуванню наукового світогляду. Велике значення має дослідницька робота учнів у вихованні особистості, адже така робота підвищує інтерес до біології, сільського господарства, піднімається творче ставлення до праці, виробляється професійна орієнтація дітей.     Члени аграрного об’єднання постійно працюють над дослідницькими проектами, захищають свої роботи під час обласних конкурсів з проблем рослинництва. За завданнями науковців Інституту фізіології рослин та генетики НАН України випробовують сорти та гібриди зернових культур, досліджують ефективність коротко ротаційних сівозмін, з’ясовують значення впливу мінеральних добрив на врожай сільськогосподарських культур.

   


    Перші навички вирощування та догляду за рослинами допомагають учням у виборі майбутньої професії. Свідченням цього є те, що багато наших випускників успішно працюють не тільки в нашому селі. Сьогодні у вищих сільськогосподарських навчальних закладах навчається 25 випускників нашої школи. Серед них майбутні агрономи, зоотехніки, овочівники, механіки, бухгалтери сільськогосподарського обліку. Школа прищепила дітям любов до рідної землі, виховала в них повагу до людини праці, привила бажання самим трудитися заради становлення себе як особистості у житті. Після закінчення навчання у вузах багато хто з них повернеться до рідного села примножувати славні трудові здобутки своїх земляків.

    Має школа високі досягнення у Всеукраїнських конкурсах трудових об’єднань старшокласників:

       2010 рік - Гран - прі на ІV Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад у м. Луганську.

     2011 рік – І місце на V Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад у м. Вінниця. У 2011р. школа представляла Вінниччину на І Всеукраїнській виставці «Країна юних майстрів», яку започаткував Президент нашої держави Віктор Янукович. Наші учні на цій виставці спілкувалися з Міністром освіти і науки України Дмитром Табачником, віталися з Президентом країни.     2012 рік – Гран – прі VІІ обласного зльоту учнівських виробничих бригад.

     

  Виробнича бригада вітає учасників І-го Всеукраїнського зльоту трудових учнівських об'єднань. м.Київ, вересень 2012 року

   

   

      Члени учнівської виробничої бригади СЗШ І – ІІІ ст.. с. Краснопілка у вересні 2013 року на VІІ Всеукраїнському зльоті  учнівських виробничих бригад і трудових об єднань старшокласників   вибороли ІІ місце у презентації виставки «Щедрість рідної землі», а Чута Ірина - ІІІ місце у захисті  науково – дослідницької робіт. Хутченко Вікторія отримала заслужену нагороду - Грамоту за активну участь у роботі секції «Рослинництво».  Загребельний Володимир отримав Грамоту  за активну участь у роботі секції «Овочівництво».

         

     У жовтні 2013р. шкільна виробнича бригада представляла учнівські аграрні об’єднання Гайсинського району на І обласному форумі трудових об’єднань старшокласників, де посіли І місце.   12.11.2013 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com