Новини

 

  Заходи з підготовки та відзначення 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та 70 річниці завершення Другої світової війни

  На виконання плану заходів з підготовки та відзначення 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та 70 річниці завершення Другої світової війни у школі проведено:  05/05 Перегляд художнього фільму на воєнно-історичну тематику "Дівчинка шукає батька" з наступним обговоренням (учні 5-8 класів).

  06/05. Зустріч учнів 7 класу з ветераном  Другої світової війни  Мартинюком С.І.

  Учні 7 класу відвідали учасника Другої світової війни  Мартинюка Степана Івановича.Коли розпочалась війна, юнакові було 13 років. До війська був призваний 10 січня 1945 року. Служив у Владивостоці. Був артилеристом, брав участь у боях з японцями. Було йому тоді 17 років.

              Має нагороди орден Вітчизняної Війни, орден «За мужність», медаль «За перемогу над Японією».

              За словами Степана Івановича, після війни дуже бракувало багатьох товаришів.

  По закінченню війни повернувся додому, у рідне село, де проживає і досі.

   

  06/05. Зустріч з жителькою села Краснопілка Олійник Ф.Я. яка перебувала на примусових роботах у Німеччині.

  Учні 6 класу з класним керівником Іванченко Н.Л. та педагогом-організатором Дерманською Т.М. зустрілися з колишньою остарбайтером Олійник Фотиною Явдокимівною. З цікавістю слухали діти розповідь про нелегку долю жінки, яка в 14 років потрапила до Німеччини.  Спочатку працювала помічницею домогосподарки, потім біля станка на заводі і врешті – вирощувала і доглядала троянди у німецького господаря.

  Повернувшись до рідного села, працювала в колгоспі.

  Недавно  жінка відзначила своє 90-ліття. І сьогодні Фотина Явдокимівна радіє своїми дітьми, онуками та правнуками.

   

   

  07/05. Зустріч з учителькою-пенсіонеркою, колишнім остарбайтером Мельник І.А.

        Пошуківці нашої школи відвідали учительку-пенсіонерку Мельник Ірину Афанасіївну, яка розповіла історію свого життя: нелегке дитинство, тривожну юність, складне особисте життя. 15-літньою дівчиною потрапила на примусові роботи до Німеччини і там перебувала до кінця війни. Вивчила й виховала не одне покоління добрих, чуйних працьовитих учнів. Ірина Афанасіївна незабаром готується відзначити 90-літній ювілей.      

   

   

   07/05. Літературно-музична композиція «Ми віримо, що спиняться всі війни»

   

              Учні 1-4 класів зі своїми учителями Буренко С.В., Бабій В.Я., Гулько Н.С., Косенко Л.Л., підготували літературно-музичну композицію. Звучали пісні «Барвінкова країна», «Боже, врятуй Україну», «Козацький марш» та інші, і слова впевненості у завтрашньому дні: «Буду козаком зростати, буду дім свій захищати», «Ти збережи нам, Боже, Україну, вона одна, а ми – її сини», «У вільній Україні хочем жити, під синім небом мріяти й творити»

  08/05. Лінійка, присвячена Дню пам’яті й примирення.

  08/05. Екскурсії до шкільного музею «Бойової Слави»

      

  08/05 Виготовлення святкових гірлянд     08.05.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23733, вул. Центральна, 11, с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області

Тел.:(04334) 51-2-71

Email:krasnopilka.school.vn@gmail.com